Yeni Nissan Note Aura için Bridgestone Turanza T005 Lastikler Seçildi

Yeni Nissan Note Aura için Bridgestone Turanza T005 Lastikler Seçildi

Premium lastik üreticisi Bridgestone, otomobil üreticileri ile yeni orijinal ekipman anlaşmaları gerçekleştirdi. Nissan Note Aura için fabrika çıkışı lastik olarak 205/50R17 Bridgestone Turanza T005 A deseninin sunulduğu açıklandı. Lastik, ıslak ve kuru zemin koşullarında yüksek güvenlik sağladığı gibi düşük yuvarlanma direnci ile yakıt tüketimini de azaltıyor. Bridgestone yaz lastiği, aynı zamanda; güçlü karkası ile dayanıklı yapıya sahip.

Bridgestone Turanza T005 Performans ve Verimliliği Arttırıyor

Yeni Nissan Note Aura, hibrit bir otomobil ve bundan dolayı; enerji verimliliği daha fazla önem kazanıyor. Bu nedenle Bridgestone Turanza T005 deseninin hâlihazırda düşük olan yuvarlanma direnci, araç için optimize edildi. Lastiğin özel silika içerikli hamuru, araç menzilini arttırmanın yanı sıra; yakıt tüketimini ve CO2 salınımını azaltıyor. Bridgestone yaz lastiği, hem güneşli hem yağmurlu günlerde kısa fren mesafeleri ve yüksek yol tutuşu ile güvenlik sağlıyor.

Nissan Note Aura

Bridgestone Turanza T005 Özellikleri

Bridgestone Turanza T005, lastik sırtı üzerinde dört adet kanal ve bağlantılı oluklar ile sunuluyor. Böylece etkili drenaj performansı sergileyen lastik, suda kızaklama riskini minimuma indiriyor. Bridgestone yaz lastiği, markanın Nano-Pro Tech teknolojisi ile geliştirilmiş hamura sahip. Bu da kuru ve ıslak zeminlerde yüksek viraj performansı, kısa fren mesafeleri ve üstün manevra kabiliyeti sağlıyor. Zeminle teması arttıran özel tasarımı, tüm yaz koşullarında güvenlik sunuyor. Çelik kuşaklar ile güçlendirilmiş karkası ve özel bileşiği, premium lastik deseninin dayanıklı yapıya sahip olmasını sağlıyor.

Bridgestone Turanza T005 Test

Bridgestone Turanza T005 test sonuçları da lastiğin üstün performansını göstermektedir. Lastik, 2019 ADAC Yaz Lastiği Testi kapsamında birincilik elde etmiştir. Bridgestone yaz lastiği, ıslak ve kuru zeminde sergilediği dengeli performansı ile övgü toplamıştır. Lastikler, testlerde uzmanlar tarafından farklı zemin koşullarında değerlendirilmektedir. ADAC, aynı zamanda bu premium lastik deseninin düşük yuvarlanma direncine sahip olduğunu belirtmiştir.

Bridgestone Yaz Lastiği Yorumları

Bridgestone yaz lastikleri, dünya çapında yüksek yol tutuş performansları ve dayanıklı yapıları ile öne çıkmaktadır. Dünyanın en büyük iki lastik markasından biri olan premium lastik üreticisi, 1930’dan bu yana sektörde yer almaktadır. Hem lastik uzmanları hem de müşteriler tarafından gerçekleştirilen Bridgestone yaz lastiği yorumları, bu ürünlerin sahip olduğu kalite ve güveni göstermektedir. Online lastik satış platformlarında ve forumlarda bulunan müşteri değerlendirmeleri, tüketicilerin kaliteli ürünleri bulmasına yardımcı olmaktadır. Bridgestone Turanza T005 müşteri yorumları içerisinde lastiğin sağladığı güvenlik ve sağlamlığa dikkat çekilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir