Yeni Bridgestone 4 Mevsim Lastik Deseni Satışta

Yeni Bridgestone 4 mevsim lastik deseni DriveGuard Plus Kuzey Amerika’da pazara sunuldu. Premium lastik üreticisi, 2022’de Kuzey Amerika pazarına üç yeni dört mevsim lastiği tanıtacak. Bunlardan ilki Bridgestone DriveGuard Plus. Ürün, 2014’te piyasaya sürülen Driveguard gibi runflat özelliğine sahip. RFT lastikler, delindiğinde 80 km / s hızı geçmemek kaydıyla 80 km daha ilerleyebiliyor.

Bridgestone Driveguard serisinin diğer run flat lastiklerden farkı, daha fazla sürüş konforu sağlaması. Ürün, viraj alma sırasında daha fazla stabilite için dış omuz bölgesinde daha sağlam bloklara sahip. Yeni Bridgestone 4 mevsim lastik, çok yönlü performans için asimetrik desen tasarımı ile sunuluyor. Ek olarak geniş yatay oluklar ve dışa açık omuz tasarımı, suda kızaklama riskini azaltıyor. Yeni premium lastik, ıslak zeminlerde güvenliği arttırıyor. Arttırılmış kılcal derinliği, lastiklerin aşındıkça yol tutuş seviyesini korumasını sağlıyor.

Yeni Bridgestone Driveguard Plus lastikler, iki katmanlı polyester karkasa sahip. Lastiğin iç yapısında aynı zamanda çift çelik kuşak yer alıyor. Ayrıca naylon üst katman da lastiği güçlendiren bir başka etmen. Yeni Bridgestone 4 mevsim lastik, aynı zamanda yanak kısmında lastik delinmişken aşırı ısınmayı azaltan ve mukavemeti arttıran kanatçıklara sahip.

Bridgestone’a göre önceki neslin lastiklerine kıyasla, yanal suda kızaklamaya karşı direnç %12 arttı ve kuru yüzeylerde fren performansı açısından DriveGuard Plus, doğrudan rakibi Michelin Primacy Tour A/S’yi geride bıraktı, %5 oranında. DriveGuard Plus’ın 105.000 km garantisi vardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir