Yeni BKT ATV Lastiği Tanıtıldı

      Yorum yok Yeni BKT ATV Lastiği Tanıtıldı

Öncelikle özel araç lastikleriyle tanınan BKT, ATV lastiği segmentinde de oldukça aktif. Şimdi ise ATV segmenti için yeni BKT arazi lastiği tanıtıldı. Yeni BKT Sierra Max Pro hem dönüşlerde hem düz yolda yol tutuşu arttırmak için geliştirildi. Lastiğin tasarımı, aynı zamanda sürüş konforunu da arttırıyor.

BKT ATV Lastiği Arazi Performansı Nasıl?

Yeni BKT ATV lastiği geliştirilirken lastiklerin çekiş gücünün her türlü zemin koşulunda yüksek olmasına odaklanıldı. Uzun süreli Ar-Ge ve mühendislik çalışmaları sonucunda lastiğin en verimli oluk tasarımına sahip olması sağlandı. Yeni arazi lastiği zorlu koşullarda yüksek çekiş gücü sağlayabiliyor. BKT Sierra Max Pro, kayalıklar gibi sert zeminlerde hem de kum vb. yumuşak zeminlerde optimum performans sergiliyor.

BKT ATV Lastiği Ebatları Neler?

Yeni BKT Sierra Max Pro 27x11R14 ebadında sunuluyor. Üstün performanslı arazi lastiği daha sonra ise 25x8R12 ebasında sunulacak. Hint menşeili firma, hâlihazırda çeşitli kategorilerde 2700’den fazla sayıda bulunan ebatlara yenilerini eklemeyi planlıyor. Yeni BKT ATV lastiği deseninin ne zaman Türkiye’de olacağı ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. Ancak lastikle ilgili Türkçe teknik açıklamaların resmi siteye eklenmiş olması ülkemizde satışa sunulacağının işareti. Bununla birlikte; BKT, ülkemizde ATV’lerin yanında iş makinalarından traktörlere çok çeşitli kategoriler için geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

BKT Sierra Max Pro Teknik Özellikler

BKT Sierra Max Pro, arazide kullanılacak ATV’ler için üretiliyor ve SSV yarışları için uyum sağlıyor. BKT arazi lastiği, radyal yapısı sayesinde geniş temas yüzeyine sahip. Hem dönüşlerde hem düz yolda mükemmel çekiş gücü sağlayabiliyor. BKT ATV lastiği, sağlam diş yapısı ile arazide de güçlü yol tutuşu ve üstün çekiş gücü sunuyor.

BKT Lastik Hangi Ülkenin?

BKT, 1989 yılında Batı Hindistan’da kurulmuştur. Markanın 5 modern fabrikası da Hindistan’da yer almaktadır. Bununla birlikte satış ve pazarlama faaliyetleri için çalışan birimleri ABD, Kanada ve İtalya’dadır. Yüksek performans ve dayanıklılığa sahip BKT lastikleri, 130 ülkeye ihraç edilmektedir.

BKT Lastikleri Hakkında

BKT, endüstriyel alanda kullanılacak lastik üretiminde uzmanlaşmıştır. BKT lastikleri; tarım, maden, inşaat, sanayi, liman sahalarında ve daha birçok farklı sektörde kullanım için üretilmektedir. BKT’nin pazar payı, son 30 yılda %30 oranında artmıştır. Özellikle BKT arazi lastiği seçenekleri, uluslararası çapta öne çıkmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir