Yeni BFGoodrich 4 Mevsim Lastiği Tanıtıldı

Yeni BFGoodrich Advantage Control; binek araçlar, crossoverlar ve minivanlar için tüm yıl boyunca yüksek çekiş gücü ve üstün manevra kabiliyeti sağlamak için geliştirildi. BFGoodrich 4 mevsim lastiği, markanın bu segmentteki tüm ürünleri gibi özel bileşik ve tasarımı ile güvenlik sağlıyor.

BFGoodrich 4 Mevsim Lastiği Sürüş Kalitesini Arttırıyor

BFGoodrich marka direktörü Stephen Peters: ”Bayilerimizin ve tüketicilerimizin ihtiyaçlarını dinleyerek, BFGoodrich Advantage Control ile gündelik sürüşü daha kaliteli hâle getiriyoruz. İster bir aile yolculuğuna çıkıyor olun ister macera hissi uyandıran bir yeri ziyaret edin, BFGoodrich 4 mevsim lastiği desenlerimiz uzun süreli anılar yaratmaya yardımcı olmak için oradadır. “

Yeni BFGoodrich 4 Mevsim Lastiği Özellikleri Neler?

BFGoodrich Advantage Control, gelişmiş lastik hamuru ve Aqua Flume Teknolojisi ile ıslak zeminlerde mükemmel fren performansına sahiptir. Suyu temas bölgesinden tahliye etmek için tasarlanmış eğrisel kanal, suda kızaklama riskini de minimum düzeyde tutmaktadır. BFGoodrich 4 mevsim lastiği, tüm mevsimlerde hâkimiyet sağlamak için geliştirilmiştir. Aynı zamanda g-Wedge Sidewall Stabilizer Teknolojisi, sürüş keyfini ve konforu arttırmaktadır. Lastik yanağının titremesinin önüne geçerek manevra kabiliyetini ve sürüş konforunu yükseltmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir