Turbo Lexani Volt-EC, Elektrikli Araçlar İçin Piyasaya Sunuldu

Önde gelen Amerikan ticaret şirketlerinden Turbo Wholesale Tires, Lexani markası altında elektrikli araçlar için özel olarak tasarlanan ilk lastikleri tanıttı. Sentury’nin Tayland’daki fabrikasında üretilen Lexani Volt-EC adlı bu yenilikçi lastikler, elektrikli otomobil kullanıcılarının sürüş deneyimini optimize etmeyi amaçlıyor.

Lexani Volt-EC Lastiklerinin Özellikleri ve Performansı

Lexani Volt-EC lastikleri, elektrikli araçların menzilini artırmak için “ultra düşük” yuvarlanma direnci ile tasarlanmıştır. Ayrıca, daha düşük gürültü seviyeleri sunarak genel sürüş konforunu artırır. Sırt deseni ıslak yollarda güvenlik için optimize edilmiştir ve lastikler yanaklarda M+S (Çamur ve Kar) ile işaretlenmiştir, bu da onları dört mevsim kullanıma uygun hale getirir.

Turbo Lexani Volt-EC Elektrikli Araç Lastiği Fiyatları Ne Kadar?

Turbo Wholesale henüz Lexani Volt-EC için elektrikli araç lastiği fiyat skalasını açıklamamış olsa da şirket genellikle ekonomi segmentinde ürünler sunmaktadır. Lexani Volt-EC lastikleri, Tesla Model 3, Mustang Mach-E, Toyota Prius ve Chevrolet Volt gibi popüler elektrikli araçlara uyacak şekilde 235/45ZR18 ile 285/35ZR22 arasında değişen 21 ebatta sunuluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir