Şimdiye Kadarki En Sportifi: Yeni Ducati Multistrada V4 Pikes Peak

Hassasiyet, sezgi ve güç sunan, yarış ruhuna sahip yeni crossover Ducati Multistrada V4 Pikes Peak tanıtıldı. Pikes Peak isminin “Bulutlara Tırmanış” olarak da adlandırılan efsanevi Amerikan yarışını hatırlatması tesadüf değil. Yeni V4, şimdiye kadarki en sportif Multistrada. 170 HP V4 Granturismo motora sahip Ducati motosiklet, tüm keskin dağ virajlarına ve daha fazlasına hâkim olmak isteyenler için mükemmel seçim.

Ducati Multistrada V4 Pikes Peak versiyonu, V4’ün daha sportif hâli. Yeni Ducati motosiklet, tüm crossover segmentindeki en güçlü model. Araç, adeta serideki sportmenliğin özünü somutlaştırıyor. Üstün performans, azaltılmış ağırlık, kolay sürüş ve konfor, Multistrada V4 ailesinin temel özelliklerinden sadece birkaçı. Ducati Multistrada V4 Pikes Peak, bu temel taşlarla destekleniyor. Araç, V4’ten kesinlikle daha sportif bir tavır için yeni teknoloji, ergonomi ve elektronik kontrollerin yanı sıra; bir dizi özel bileşen açısından modifikasyonlar getirilerek geliştirildi.

Multistrada V4 Pikes Peak ‘in 17 inç ön lastikleri, standart Multistrada ile arasındaki önemli farklardan biri. Orijinal ekipman Pirelli Diablo Rosso IV lastikler hem kuru hem ıslak zeminlerde maksimum performans sağlıyor. Sportif çekiciliğe sahip Pirelli motosiklet lastikleri, V4 S’tekilerden daha hafif, alüminyum dövme jantlara takılıyor. Öhlins Smart EC 2.0 süspansiyon da ayrıca görücüye çıkıyor ve sürücünün özel sürüş stiline uyum sağlayarak motor sporları sürüş modundaki performansı artırıyor. Aynı zamanda fren sistemi de sınıfın en üstünde.

Pikes Peak, crossover motosiklet segmenti için devrim niteliğinde bir araç. Multistrada ailesindeki modeller geleneksel olarak Pirelli Scorpion Trail II veya Scorpion Rally™ STR gibi kilometre performansı ve konfora odaklanan tur tipi lastiklerle donatılıyor. Yeni Ducati Multistrada Pikes Peak, seride orijinal ekipman olarak Pirelli Diablo Rosso IV süper spor lastikleriyle donatılan ilk model. Bu Pirelli motosiklet lastikleri, aracın zorlu performans hedeflerine ulaşmasına tam katkıda bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir