Lastik Endüstrisi Onur Listesi için Son Tarih Yaklaşıyor

Lastik sektörü içerisinde önemli yere sahip olan Tire Industry Association’ın (TIA) Lastik Endüstrisi Onur Listesi adaylıkları için son tarih hızla yaklaşıyor. Adaylık formları www.tireindustry.org adresinde bulunuyor. Son başvuru tarihi ise 2 Temmuz 2021 Cuma.

Lastik Endüstrisi Onur Listesi Nedir?

Lastik Endüstrisi Onur Listesi ile sektörün büyümesine ve/veya gelişmesine büyük katkıda bulunanlar ödüllendiriliyor. Veya lastik sektörü camiasındaki işletmelerinin yönetiminde yüksek standartlar, idealler ve liderlik sergileyen kişilerin olağanüstü başarıları tanınıyor.

Lastik Endüstrisi Onur Listesi Adayları Nasıl Seçiliyor?

Lastik Endüstrisi Onur Listesi adayları; sektörün refahını, örnek teşkil eden hizmeti ve emsallerinin saygısını destekleyen yeni lastik sektörü fikirlerine göre belirleniyor. Adayların sivil toplum açısından kültürel, eğitimsel veya hayırsever çabaları dikkate alınıyor ancak seçim için birincil nitelikler olmuyor.

Lastik Sektörü için Katkı Sağlayan Herkes Aday Olabiliyor

Lastik Endüstrisi Onur Listesi ödülleri; üreticiler, mucitler, yayıncılar, ekipman tedarikçileri, lastik birliği yöneticileri, lastik satıcıları, lastik ve kauçuk geri dönüşümcüleri ve kaplamacılar dahil olmak üzere lastik sektörü içerisindeki tüm bireylere açık.

TIA ( Lastik Endüstrisi Derneği) CEO’su Roy Littlefield: “Onur Listesi, lastik sektörü içerisindeki en iyileri onurlandırır ve onların kalıcı katkılarını kutlar. 1 Kasım’da TIA’nın Las Vegas’taki Onur Ödülleri Öğle Yemeği sırasında 2021 adaylarını tanımak için sabırsızlanıyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir