Hankook Winter RW06 Kış Lastiği

      Yorum yok Hankook Winter RW06 Kış Lastiği

Hankook Winter RW06 kış lastikleri, hafif ticari araçlara özel geliştirilmiştir. Hankook’un üstün teknolojisi ile dizayn edilen lastikler, kamyon, kamyonet ve karavan tipi araç kullanıcıların, kar ve buz kaplı yol durumlarında ihtiyaç duydukları kuvvetli çekiş, hızlı kavrama ve mükemmel direksiyon hakimiyeti gibi becerileri hassas frenleme sistemi ile buluşturur. Böylece üst düzey performans sunan Hankook Winter RW06, ekstra güvenlik tedbirlerini alınması gereken tüm zorlu kış koşullarında en konforlu ve güvenli sürüş tecrübesi için kullanıcıların bir numaralı tercihi olmaya adaydır.

Hankook Winter RW06 kış lastikleri, çarpraz blok yapısı ile karlı ve buzlu zeminlerde eşsiz kavrama özelliği sunarken, aynı zamanda çok düşük hava sıcaklıklarında ve aşırı zorlu yol koşullarında yol tutuş kabiliyetini korur; ıslak zeminlerde de boylamasına olukları sayesinde performansını artırır. Lastik çevresinde bulunan derin oluklar ve sırt bloğunun sıkı dizaynı sayesinde sıvının hızlı bir şekilde tahliye edilmesine olanak sağlayan lastikler, yoğun kar kaplı, yağmurlu ve çamurlu yol koşullarında suda kızaklanmaya karşı benzeri görülmemiş bir rezistans oluşturur. Lastik tabanının geniş olması da Hankook Winter RW06 kış lastiklerini tercih edenlerin memnuniyetini artırmaktadır.

Hankook Winter RW06 kış lastikleri, aynı zamanda kauçuk bileşeninde bulunan yüksek silika oranı sayesinde üstün performans değerlerine ulaşır.  Aynı zamanda desen tasarımı sayesinde gürültüyü önemli ölçüde azaltan lastikler, sürücülerine konforlu bir sürüş keyfini garantiler. Gürültüsüz sürüş keyfini yaşamak isteyen kullanıcılar, ayrıca uzun mesafeli yolculuklarda hiç tereddüt etmeden yola çıkabilirler. Hankook’un her biri alanında uzman mühendisleri tarafından dizayn edilmiş çivisiz ve simetrik sırt desenleri sayesinde kullanım ömrünü uzatan lastikler, aynı zamanda yakıttan önemli ölçüde tasarruf eder ve karbondioksit emilimini azaltarak çevreci bir çözüm sunar.

Hankook tarafından sunulan özelliklerden en üst düzeyde yararlanmak isteyenler için, lastiklerin birbirine eşdeğer dörtlü set halinde kullanılması öneriliyor. Farklı lastikler kullanıldığında lastiklerin yola tepkimeleri farklı olabileceği için, sürüş emniyeti açısından bu önerinin dikkate alınması oldukça önem arz ediyor.