Hankook Technology Group İsmi Hankook & Company Olarak Değiştiriliyor

Hankook Tire & Technology’nin bağlı olduğu Hankook Technology Group, teklifin 29 Aralık 2020’de yapılan Olağanüstü Genel Kurul’da onaylanmasının ardından adını Hankook & Company olarak değiştirecek. Yeni isim Hankook & Company, şirketin önümüzdeki yıllarda stratejik birleşme, satın alma ve iş genişleme alanındaki planlarını ve sürdürülebilir büyüme için uzun vadeli vizyonunu somutlaştırıyor.

Hankook & Company Sinerji Yaratmayı Hedefliyor

Hankook & Company, dünya çapında tanınan “Hankook” adını kullanan birleşik bir marka sistemi altında, bağlı kuruluşlarının marka bilinirliğinden yararlanmayı ve sinerji etkisi yaratmayı hedefliyor. Hankook & Company’nin ana iştirakleri, satış alanından işe alım ve toplum hizmeti faaliyetlerine küresel sahnede çeşitli alanlarda teknolojik yenilik ve hizmet geliştirmeyi hızlandıracak. Firma, tüm grubun gelecekteki rekabet gücünü pekiştirmesine katkıda bulunacak.

Hankook Çalışanlarını Yenilik için Teşvik Ediyor

Hankook & Company, “Proaktif Kültür” ismini verdiği dahili iletişim ve işbirliği stratejisinde yeniliği ve yaratıcılığı artırarak benzersiz kurumsal kültürünü daha da güçlendirecek. Hankook, “Proaktif Kültür” anlayışıyla, çığır açan teknolojiler yaratan ve sürdürülebilir büyümenin yapı taşı olan tüm çalışanları gönüllü yenilikçiler olmaya teşvik ediyor.

Şirkete Bağlı Kuruluşlar Aynı İsimle Faaliyete Devam Ediyor

Hankook Technology Group’a bağlı kuruluşların adları aynı kaldı: Hankook Tire & Technology Co., Ltd., Hankook AtlasBX Co., Ltd., Hankook Precision Works Co., Ltd., Hankook Networks Co., Ltd., Hankook Engineering Works Co., Ltd ., Hankook Car & Life Co., Ltd. ve Model Solution Co., Ltd.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir