Hankook Kamyon ve Otobüs Lastikleri’nin Yeni Pazarlama Direktörü: Guy Heywood

Guy Heywood, öncü lastik firmalarından biri olan Hankook’un, Avrupa kamyon ve otobüs lastikleri bölümü için yeni pazarlama ve strateji direktörü olarak seçildi. Sektörde 21 yıllık yöneticilik deneyimi olan Heywood, en son ticari direktör görevini “Kamyon, Otobüs ve Hizmetler” alanında Kuzey Avrupa’da, Büyük Britanya ve İrlanda bölgesinin sorumlusu olarak yapıyordu. Heywood’un Hankook Avrupa’da yerini aldığı Seok-YunKim; Cidde, Suudi Arabistan bölgesine atandı.

Guy Heywood, Hankook’un Avrupa kamyon ve otobüs lastikleri pazarlama ekibinin yönetimini devraldı.  Lastik sektörünün çeşitli yönetici pozisyonlarında uluslararası pazarlama ve satış tecrübesine sahip olan Guy Heywood, 51 yaşında. Heywood, Hankook’un yeni kamyon ve otobüs lastikleri pazarlama ve strateji direktörlüğü görevinde Avrupa Bölgesi’nde kamyon ve otobüs lastiklerinin geliştirilmesi ve stratejik pazar yönlendirmesi alanlarında etkin olacak.

Hankook Segmentte Prestijli Konumda

Hankook Avrupa pazarlama ve satış başkan yardımcısı Tony Lee, Guy için kamyon ve otobüs lastikleri servislerinin yeni pazarlama direktörlüğü pozisyonuna hoş geldin mesajı yayınladı ve bu pozisyonda kendisini görmekten memnuniyet duyduğunu söyledi. Guy’ın sektör hakkındaki bilgisi ve uzun senelere dayalı deneyiminin Hankook’un bu segmentini daha da geliştireceğini düşündüğünü belirten Lee, Guy’ın bu alanda yetkinliğe sahip olduğunu söyledi. Hankook, kamyon ve otobüs lastikleri alanındaki prestijli konumunu gelecek yıllarda devamlı olarak geliştirme hedefini, yeni pazarlara yönelerek ve firmanın sahip olduğu Avrupa çapındaki ofisler ile de on üç ülkede ortak faaliyet göstererek gerçekleştirecek.

Heywood Hankook’taki Yeni Görevi için Heyecanlı

Guy Heywood; konuyla alakalı olarak Hankook’u kamyon ve otobüs lastikleri segmentinde etkin çalışmalarla daha da ileriye taşıyacağını,tüm bilgi birikimi ve tecrübesini bu hedef için kullanacağını söyledi. Bu göreve seçildiği için çok heyecanlı ve mutlu olduğunu söyleyen Heywood, firmanın önümüzdeki günlerdeki rekabetin üstesinden çok etkin bir şekilde geleceğinden emin olduğunu belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir