Goodyear Lastikleri Mitsubishi L200 Triton Savana Modelinde

Goodyear lastikleri, Brezilya pazarında yeni tanıtılan Mitsubishi L200 Triton Savana kamyonet modelinin resmi lastik tedarikçisi olarak Mitsubishi ile önemli bir iş birliği kurdu. Bu ortaklık, Goodyear lastikleri serisinin SUV araçlar için ve pikap lastikleri segmentindeki varlığını artırmayı amaçlıyor.

Gelişmiş Off-Road Performansı: Goodyear Wrangler Duratrac

Mitsubishi L200 Triton Savana kamyonet, artık Goodyear lastiklerinin zorlu arazi koşulları için özel olarak tasarlanmış 265/60 R17 ebadındaki premium Wrangler Duratrac lastikleri ile donatıldı. Bu lastikler, özellikle derin çamurda manevra kabiliyetini artıran kanallar içinde ilave çıkıntılara sahip TractionGroove teknolojisi sayesinde arazi koşullarında güvenilirlikleriyle öne çıkıyor. Ayrıca, lastik tasarımı sırtın hızlı bir şekilde kendi kendini temizlemesini sağlarken, lastik merkezinin optimize edilmiş yapısı dengeyi artırır ve gürültü seviyelerini azaltır. Bu lastikler ayrıca jant korumasına da sahiptir.

Goodyear Lastikleri Brezilya’da Nasıl Ürün Geliştiriyor?

Goodyear, Brezilya’da yüzyılı aşan zengin bir geçmişe sahip olmakla birlikte üretim tesislerine de sahiptir. Şirket şu anda ülkede, São Paulo eyaletindeki Americana ve Santa Barbara d’Oeste’de bulunan iki fabrika işletmektedir. Bu fabrikalar sırasıyla lastik üretimi ve kamyon lastiği, otobüs ve uçak lastiklerini kaplamak için kullanılan dişlerin üretimi ile uğraşmaktadır. Goodyear’ın kalite ve yeniliğe olan bağlılığı, Brezilya pazarındaki konumunu güçlendirmesi beklenen Mitsubishi ile yaptığı iş birliği ile örnekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir