Giti GTR955 Combi Road Lastiğini CV Show 2019’da Sergileyecek

Giti’nin GTR955 Combi Road dorse lastiği ve Team Oliver Racing’in yarışa hazır olan kapalı kasa kamyonu Volvo VNL, The CV Show 2019’daki stantta ön plana çıkacak. (Stant 4F55, 30 Nisan-2 Mayıs, NEC Birmingham). 

Şirket; yeni nesil römork lastiğinin, önceki benzer ürünlere kıyasla yaklaşık yüzde 30 daha uzun kilometre ömrü olduğunu, yuvarlanma direnci azalırken ıslak zeminde frenleme performansının %10 arttığını ve böylece lastiğin B etiketine sahip olduğunu belirtti. 

İki ebat da three-peak mountain snowflake / üç zirveli dağ içinde kar tanesi (3PMSF) işaretine sahip. GTR955 Combi Road, Giti’nin Almanya’daki Avrupa Ar-Ge Merkezi ile iş birliği içerisinde geliştirildi ve şirketin Endonezya’daki en gelişmiş tesisinde üretildi.  Giti, bunun yanı sıra Team Oliver Racing ile gerçekleştirdiği 2019 faaliyetlerini kamuoyuna sunacak.

Son 12 ay içerisinde partnerlik İngiltere’de iki yarış gördü. Kamyon Yarışı Şampiyonası’nda üretici, uluslararası rekabette kendine yer bulan kamyon lastiği Giti Race-Tuned v1’i tedarik etmeye başladı.

Toplamda, 20’den fazla Giti lastiği;  uzun mesafe, bölgesel, karma servis, şehir, kış ve yarış kategorilerinden oluşan bölümlerde sergilenecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir