Falken Sincera SN110 Yaz Lastiği Satışa Sunuldu

Firmanın Japonya ve Almanya’da bulunan araştırma geliştirme ekipleri tarafından geliştirilen Falken Sincera SN110 , AKO Grup tarafından Türkiye pazarına sunuldu. Yeni Falken yaz lastiği , ıslak zeminlerde yüksek performans sergiliyor. Aynı zamanda; aşınmaya dirençli yapısı sayesinde yüksek kilometre ömrü sunuyor. Falken Sincera SN110 ,  en yüksek ıslak zemin AB etiket derecelendirmesi (A) ile tüketicilere sunuluyor.

Falken Sincera SN110 Islak Zemin Performansı ile Öne Çıkıyor

Falken Sincera SN110 ‘un nano teknoloji ile geliştirilmiş özel lastik hamuru, aşınmaya karşı dirençli olmasını sağlıyor. Yeni Falken yaz lastiği , buna ek olarak kuru ve ıslak zemin koşullarında yüksek yol tutuş performansı sergiliyor. Falken mühendisleri, Falken Sincera SN110 ile daha önceki serinin ıslak zemin performansını ileri taşırken; aynı zamanda daha yüksek kilometre ömrü sunuyor.

Falken Sincera SN110 Konfor ve Tasarruf Sağlıyor

2 yılık bir Ar-Ge sürecinin ardından geliştirilen Falken Sincera SN110 , sürücülerin önemli beklentilerini karşılamak için sunuluyor. Yeni Falken yaz lastiği , özel sırt ve yanak yapısı ile yakıt tüketimini azaltıyor. Lastiğin özel tasarımı, konforun artmasına da etki ediyor. Sağlam sırt yapısına sahip Falken Sincera SN110 , bu sayede yüksek kilometre ömrü sunuyor.

Yeni Falken Yaz Lastiği 49 Ayrı Ebatta Sunuluyor

Yeni Falken yaz lastiği , aynı zamanda yaz aylarında araçların fren performansını güçlendiriyor. Falken Sincera SN110 lastik deseninin özel sırt ve omuz tasarımı, fren mesafelerinin kısalmasını sağlıyor. Lastik sırtının merkezinde bulunana ince oluklar, hem zemine daha iyi tutunmayı sağlıyor hem de sürüş stabilitesini yükseltiyor. Yeni Falken Sincera SN110 , 14-16 inç arasında 49 ebat seçeneğine sahip. Bu sayede popüler araçların birçoğunda kullanılabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir