Euromaster 2018’de Servis Gelirlerini İki Katına Çıkardı

Türkiye’deki beşinci faaliyet senesinde servis ağına 32 yeni servis noktası ekleyerek servis gelirlerini iki katına çıkarmış olan Euromaster, 46 ilde 140’yı aşkın servis noktasıyla profesyonel lastik ve araç bakım hizmetleri sunmaya devam ediyor. Türkiye’nin potansiyeline her daim güven duyduğunu söyleyen Euromaster Türkiye Genel Müdürü Jean Marc Penalba, 5 yılın ardından elde edilen başarı ve kazanımların olumlu olduğunu ve geldiğimiz durumda rahatlıkla Euromaster’ın Türkiye’deki yolunun açık olduğunun belirtilebileceğini söyledi. 2019’un en büyük önceliklerden birinin dijital dönüşümün bütün Euromaster ağında başarıya ulaşmasını sağlamak olacağını söyleyen Penalba, bunun yanı sıra bu yıl filo işine de odaklanılacağını belirtti.

Euromaster’ın 2019 Hedefi Filolar

Türkiye’de Michelin Grubu çatısı altında profesyonel lastik ve araç bakım hizmetleri sunan Euromaster, gelirlerini yukarı taşıdığı 2018 yılının ardından 2019 için de iddialı hedefler belirledi.  Euromaster Türkiye Genel Müdürü Jean Marc Penalba, Türkiye pazarına güvendiklerini vurgularken 5 senenin ardından elde edilen başarıların ve kazanımların gelecek yıllarda Türkiye’de gerçekleşecek başarıların da bir göstergesi olduğunu söyledi. Türkiye’nin Euromaster için uzun vadeli olarak lastik ve araç bakımı hizmeti sunmaya devam edecekleri, potansiyeli güçlü bir pazar olduğunu söyleyen Penalba, şirketin Türkiye’deki geleceğine güven duyulmasının en büyük sebebinin büyümenin hâla devam etmesi olduğunu söyledi.

Tüm Euromaster Bayileri Dijital Dönüşüm Sürecinde

2019’da da önemli adımlar atmayı sürdüreceklerini söyleyen Penalba, bu adımlardan birinin geçen sene başlanan dönüşüm projelerinin bu yıl tüm Euromaster ağında uygulamaya sokulması olduğunu söyledi. Penalba, sözlerine devam ederken Euromaster’ın hizmet ve çalışma yöntemlerinin bütün servis noktalarında aynı kalitede standartlaşmasının ve servis hizmetlerinin yanı sıra araç bakımı da sunulacak olan filo sektörüne odaklanılmasının 2019’da önemli hedefler arasında olacağını söyledi.

Euromaster 2018’de 32 Yeni Servis Noktası Açtı

Penalba, geçtiğimiz yıl ile ilgili değerlendirmelerde bulunurken 2018’in öneminin franchise kontratlarını yenileme dönemi olmasından da kaynaklandığını ve yıl içerisinde bütün hedeflerin gerçekleştirildiğini söyledi. 2018’de servis gelirleri iki katına çıkarılırken müşteri memnuniyeti oranının %99 olduğunu ve bunun yanı sıra franchise memnuniyet puanının da 50 puanlık bir artış yakaladığını kaydeden Penalba, iletişim çalışmaları ile de marka bilinirliğinin %34 oranına ulaştığını söyledi. Penalba, Euromaster servis ağının 2018 yılında eklenen 32 yeni servis noktası ile genişletildiğini ve bugün Türkiye’de 46 ilde, 140’ı aşkın servis noktasında müşterilere profesyonel lastik ve araç bakım hizmetleri sunulduğunu son olarak belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir