Eco-Readymix ve Michelin X Works Lastikleri İş birliği Başladı

Beton ve harç tedarikçisi olan Eco-Readymix firması, filosuna Michelin’in X Works lastiklerini alarak sık lastik hasarı ve arıza süresi sorununu başarıyla çözdü. Michelin işbirliği ile bu hamlenin zorlu süreçlerin getirdiği sıkıntıları giderip, değiştirdiği ve inşaat sahalarında nakliye sırasında karşılaşılan lastik patlaması sorunlarını önemli ölçüde azalttığı kanıtlandı.

Eco-Readymix Neden Michelin Lastik Tedariğini Seçti?

Eco-Readymix firmasının Nakliye ve Operasyon Müdürü Carl Weeks, şirketin Michelin lastik poliçesine geçme kararını anlattı. Poliçe yalnızca en kaliteli ürünü sunmakla kalmıyor, aynı zamanda filo yönetim ekibine gönül rahatlığı sağlayan lastik hasar garantisinin ek güvencesini de sağlıyor. Michelin X Works serisinin sağlamlığı, gelişmiş performansı ve etkileyici uzun ömürlülüğü, Eco-Readymix firmasının operasyonlarına fayda sağlayarak araç çalışma süresinde kayda değer bir artışa dönüştü.

Michelin X Works Lastikleri Hangi Avantajları Sağlıyor?

Michelin’in X Works lastikleri, öncelikli olarak yollarda araç kullanan ancak engebeli arazilerde ve şantiyelerde olağanüstü çekiş gücü ve dayanıklılığa ihtiyaç duyan operatörler için özel olarak tasarlanmıştır. Bu özellikleri sayesinde Eco-Readymix’in tanker, damper ve beton mikserlerinden oluşan filosu için mükemmel bir seçimdir. Lastiklerin üstün performansı, mukavemet ve dayanıklılığı artırırken ağırlığı azaltmak için sağlam çelik gövde kabloları kullanan Powercoil gibi en son Michelin lastikleri teknolojisinin kullanılmasına bağlanıyor. Ayrıca, X Works sürüş lastikleri, kış koşullarında yollarda daha fazla çekiş gücü sağlayan özel olarak tasarlanmış Z-sipes ile birlikte geliyor ve bu sayede Three Peak Mountain Snowflake (3PMSF) sertifikasına sahip oluyor.

Eco-Readymix Firmasının Sürdürülebilirliğe Olan Bağlılığı

2008 yılında kurulan Eco-Readymix, itibarını sürdürülebilirlik ve çevre dostu üretim süreçlerine öncelik vermek üzerine inşa etmiştir. Sürdürülebilir kaynaklı malzemeler ve çevreye duyarlı uygulamalar kullanan şirket, ev inşaatçıları, inşaat şirketleri, inşaat mühendisleri ve zemin işçileri de dahil olmak üzere çeşitli bir müşteri tabanı için beton ve harç üretmektedir. Michelin X Works lastikleri verimliliği ile arıza süresini azaltır ve genel sürdürülebilirlik hedeflerine katkıda bulunur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir