Continental Bayi Portalı ContiOnlineContact Genişliyor

Continental’in OTR ve tarım lastikleri için sunduğu çevrimiçi bayi portalı ContiOnlineContact genişliyor. Portalda artık tüm Continental Off-The-Road (OTR) ve tarım lastiği portföyü listeleniyor. Bu, diğerlerinin yanı sıra tarım, sanayi, hafriyat, liman ve havalimanı sektörlerinden bayi ve müşterilerin Continental bayi portalı üzerinden daha esnek siparişler verebilmesini sağlıyor.

Continental Bayi Portalı Daha Hızlı Hizmet Sunacak

Continental bayi portalı OTR ve tarım lastiklerini de içerecek şekilde genişlemesiyle hizmet performansını iyileştirecek. Güncelleme ile lastik siparişleri için müşterilerin bireysel ihtiyaçlarına daha fazla hitap edilebilecek. Yeni ürünler, hem bölgesel depolardan teslimatla “ad-hoc” sipariş olarak hem de fabrikalardan doğrudan sevkiyatla sunulacak. Böylece ContiOnlineContact , müşterilerine daha hızlı hizmet sunabilecek.

Continental ContiOnlineContact Bir Bakışta Tüm Bilgileri Sağlıyor

Continental ContiOnlineContact aracılığıyla bayiler ve müşteriler, ticari özel lastik ve aksesuarlarının tamamını arayarak ürün bilgilerine ve teknik belgelere her zaman kolayca erişebiliyor. Continental bayi portalı , lastik seçtikten sonra kullanılabilirliği kontrol etmek, sipariş vermek ve siparişi izlemek için de kullanılabiliyor. Ayrıca, ürün güncellemeleri ve pazarlama materyalleri, bayileri Continental’daki en son gelişmelerden haberdar ediyor. Portal için yapılacak diğer geliştirmeler ise şimdiden hazırlık aşamasında.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir