Bridgestone Lastikleri eSports Challenge’a Destek Veriyor

Bridgestone lastikleri siber yarışlarda adından söz ettiriyor. Gameloft, iOS, Android, Xbox ve PC platformlarında mevcut olan popüler oyunu Asphalt 9: Legends’ta Lamborghini Revuelto eSports Challenge’ı büyüleyici bir ortaklıkla tanıttı. Katılımcılar, Bridgestone markasının resmi lastik şirketi ortağı olduğu bir Lamborghini Revuelto süper otomobil modelinin sanal direksiyonuna geçme fırsatına sahip olacaklar.

Bridgestone eSports Challenge Ödülü Ne Kadar Olacak?

Bridgestone lastikleri ile donanacak Lamborghini modelinin yer alacağı bu eSpor Mücadelesi, her biri bir haftaya yayılan iki eleme aşamasında gerçekleşecek. Yarışmanın büyük finali ise 21 Eylül’de yapılacak. Elemelerde en iyi performansı gösteren sanal yarışçılar finale yükselecek ve Lamborghini mağazalarında kullanılabilecek 5.400 € değerindeki büyük ödül için yarışacak.

Bridgestone Lastikleri Gerçek Hayatta Lamborghini Araçta Var mı?

Lamborghini Revuelto süper otomobili hem gerçekte hem de sanal olarak Bridgestone bağlantısıyla öne çıkıyor. Gerçek dünyada Revuelto hibrit süper otomobil, özel Bridgestone Potenza Sport lastiklere sahip. Sanal dünyada ise katılımcılar, sanal Lamborghini Revuelto’larını yalnızca yarışmacılara özel bir özellik olan benzersiz bir Bridgestone görünümüyle süsleme ayrıcalığına sahipler.

Gameloft Yöneticisi: Siber Yarışlarını Yeniden Yapmak Heyecan Verici!

Gameloft Barselona Şube Müdürü Ignacio Marin, Asphalt 9: Legends’a resmi Lamborghini siber yarışlarını yeniden getirmekten duydukları heyecanı dile getirerek yeni tanıtılan Bridgestone lastikleri ile donanmış heyecan verici Lamborghini Revuelto’ya dikkat çekti. Oyuncuların bu heyecan verici eSpor Mücadelesinde yeteneklerini hevesle test etmeleri ve cazip ödüller için yarışmaları bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir