BKT Lastikleri E-Ready Sembollü Ürünlerle Satışta

BKT lastikleri, Paris’te düzenlenen SIMA fuarında “E-Ready” işareti taşıyan yeni elektrikli tarım ekipmanları için uygun olan AgrimaxFactor adlı traktör lastiklerini tanıttı. Bu yeni ürün, 70 serisi ebatlarında piyasada yer alacak ve BKT tarım lastikleri arasında önemli bir yere sahip olacak. Üreticinin açıklamasına göre, BKT traktör lastikleri hem toprak işleme hem de mal nakliyesi sırasında yüksek performans gösterecektir.

BKT Traktör Lastikleri Müşterilerini Daima Memnun Ediyor

Üretici, yeni BKT traktör lastikleri hakkında şunları söyledi: “BKT AgrimaxFactor lastiğinin piyasaya sürülmesi, BKT’nin her zaman daha zorlu bir pazar için yeni çözümler sunma taahhüdünün bir kanıtıdır. Bu durumda, pazarın büyük lastik talebini karşılamak istedik. BKT, pazar trendlerinin yanı sıra müşteri ve kullanıcı geri bildirimlerini kapsamlı bir şekilde inceleyerek, hangi yönlere odaklanılacağını belirledi. Sonuç olarak çok çeşitli ayırt edici özelliklere sahip tamamen yeni bir ürün ortaya çıkmaktadır.”

BKT AgrimaxFactor Modeli Tam Uyumu Elektrikli Traktör ile Sağlıyor

Yeni BKT traktör lastikleri, elektrikli traktörlerde kullanıma uyumu gösteren E-Ready işaretini taşıyor. Bu, markanın ilk E-Ready lastiği olarak öne çıkıyor. Şirket, elektrikli araçlar bünyesinde artan tork nedeniyle lastikler üzerindeki aşınma direncini sağlamak için çalışıyor. Bundan dolayı yeni sırt desenleri ve kauçuk bileşikleri geliştirmek zorunda olduğunu vurguluyor. BKT AgrimaxFactor, zirai araçların elektrifikasyonunun getirdiği yeni zorluklara karşı çözümler sunuyor. Lastik, 173D yük/hız endeksleri ile 600/70 R30 ve 710/70 R42 boyutlarında ve ayrıca 176D endeksleri ile 710/70 R42 boyutlarında mevcut. 2023 yılının ilk yarısında, BKT traktör lastikleri için 12 ebat daha piyasaya sunulacak.

BKT AgrimaxFactor Elektrikli Traktör Lastiği Neler Vadediyor?

BKT traktör lastiği, yol tutuşunu ve sürüş konforunu iyileştirmek için tasarlanmıştır. Daha uzun bloklar ve yeniden tasarlanmış blok açıları sayesinde traktörler yol tutuşunu ve performansı arttırır. Güçlendirilmiş karkas ve polyester naylon yerine kullanılan malzeme sayesinde, traktörler yüksek hızlarda ve yükler altında daha iyi denge ve manevra hassasiyeti sağlar. BKT AgrimaxFactor lastiklerin yuvarlanma direnci azaltılmıştır. Ayrıca, temas yüzeyinin genişlemesi, traktör kabininde algılanan gürültü seviyesini azaltır. Sonuç olarak, BKT tarım lastiği, tarım sektöründe en iyi performansı sunması için tasarlanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir