BFGoodrich Lastikleri Küresel Marka Kampanyasını Tanıttı

BFGoodrich lastikleri, “Your Next” adlı yeni bir küresel marka kampanyası tanıttı. Bu kampanya şirketin başarılı yaratıcı platformu “What Are You Building For? organizasyonu”nun bir parçası olarak karşımıza çıktı. Kampanya, araç üreticileri ve kampçıları kutlayan, macera tutkularını ve “satın alınmaz, inşa edilir” zihniyetlerini vurgulayan kısa filmler içermekte. BFGoodrich Lastikleri, ABD, Kanada, Avrupa, Meksika, Avustralya, Afrika ve Doğu Asya’da yayın ve sosyal kanallarda gösterilecek olan kampanya için AMP Ajansı ile birlikte çalıştı.

Kampanya Filmi Konusunda Hangi Detayları İçerecek?

BFGoodrich lastikleri ile yapılan kampanyada Avustralya ve Kaliforniya’da çekilen iki kısa filmden oluşuyor. İlk film, “Gelecek Nesil için İzi Korumak”, Avustralya taşrasında yapılan bir kara yolculuğunu takip ediyor ve meraklıları BFGoodrich Lastikleri tarafından sağlanan maceralarda ve hafifçe basma ilkelerini uygularken gösteriyor. İkinci film, “The Next Generation of American Muscle”, Bakersfield, Kaliforniya’daki Ironworks Speed and Kustom’dan fabrikasyon uzmanı Rodger Lee’nin rehberlik ettiği genç bir tamirci adayını restorasyon ve modifikasyon süreci boyunca izliyor.

BFGoodrich Tarafından Başlatılan Kampanya Neyi Amaçlıyor?

BFGoodrich lastikleri tarafından başlatılan kampanya, macera tutkusunu paylaşan ve kaliteli ekipmana değer veren karacılar, kampçılar ve araç yapımcılarıyla bağlantı kurmayı amaçlıyor. BFGoodrich lastikleri, motor sporları tarihinde 50 yıllık bir mirasa ve lastik üretiminde teknik uzmanlığa sahiptir. Şirketin lastikleri her türlü ortamda yüksek performans ve ekstrem performans sunmalarıyla biliniyor.

Güvenilirlik ve Sağlamlık Parolasıyla: BFGoodrich Lastikleri

BFGoodrich lastikleri tarafından başlatılan kampanya, BFGoodrich ile tüketicilerinin sınırlarını zorlamalarını ve hayallerine ulaşmalarını sağlama konusundaki kararlılığını ortaya koyuyor. İster engebeli araziyi keşfetmek ister klasik bir yüksek güç torkuna sahip bir arabayı restore etmek olsun, BFGoodrich Lastikleri bunu gerçekleştirmek için gereken güvenilirliği ve performansı sağlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir